Hakkında

Firmamız iş hayatına 2012 yılında Yusuf Can CESUR - Can CESUR ve Mehmet TOK tarafından hobi ürünleri üretimi ve süsleme, boyama malzemeleri imalatı olarak başlamış, İlçemizin sosyal hayata bakış açısı ve gelen yoğun talepler neticesinde geniş bir ürün yelpazesi oluşturarak işlerini kaliteli ve zamanında teslim prensibi ile eksiksiz yerine getirerek HOBİ ÜRÜNLERİ sektörüne yeni bir anlayış getirmiştir.

Firmamız halkımızdan aldığı güç ve 4 yıllık iş tecrübesi, prensipli iş anlayışı, güler yüzlü personeli ile 500 m2'lik üretim atölyesinde parti mal üretimi ve yurt dışına dolaylı yollardan ihracatta bulunarak ülke ekonomisine katkı sağlayarak sizlerden gelen talepleri en iyi şekilde karşılamak üzere profesyonel anlayış ve müşteri odaklı çalışarak müşteri memnuniyetini artırırken diğer yandan sosyal çevremizin taleplerini karşılamak yönünde faaliyetlerine devam etmektedir.


VİZYONUMUZ
        HobiYapSat, Hobi sektöründe tüm ürün ve hizmetlerimizde iş mükemmelliğini yaygın ve etkin uygulayarak uzun vadeli başarılarla örnek ve önder bir kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ
         Sürekli gelişen organizasyon yapısı içinde yenilikleri, müşteri merkezli anlayış ve kalite ile hobi ürünleri sektörünün gelişmesine katkıda bulunmaktır. Firmamızın ana ilkesi müşteri memnuniyetedir. Buna ulaşmak için değişen müşteri taleplerini doğru tespit etmek, uygun fiyat vermek, ürünü hatasız ve tam zamanında göndermek mutlak şarttır. Müşteriye en iyi hizmeti, kaliteli ürünü sunabilmek için deneyimli personel kadromuz ile bu amaç doğrultusunda çalışmaktayız.